Зайшла з подругою після роботи,

Зайшла з подругою після роботи, атмосфера супер, тиха та спокійна саме те що потрібно для відпочинку після тяжкого робочого дня, персонал ввічливий та професійно навчений, їжа має класний презентабельний вид, на смак все супер. Я знайшла свій найкращий заклад для відпочинку і буду його рекомендувати усім своїм знайомим!