Банкетний зал

Ресторанний комплекс Термінал А зобов’язаний своєю назвою великій любові до подорожей. Однією з сторіночок його історіі є подорож у світ смаків неймовірно цікавої львівської кухні.

На території комплексу працює ресторан, банкетний зал, літня тераса, дитячий простір, сауна. Інтер’єр Терміналу А – легкий і елегантний, благородні світлі відтінки, вишукана кришталева люстра, великі панорамні вікна, що наповнюють простір світлом.

Просторі зали поділені на кілька тематичних зон.

Великий Event Hall в пастельних тонах розраховано на 330 і більше осіб.
Ідеальний для будь-якої події, де багато гостей.

Затишний зал на другому поверсі White Piano з білим роялем, фотозоною з каміном налаштує на романтичний настрій. Вечорами тут вас чекає вечеря при свічках.

Біля панорамних вікон на першому поверсі створено Green Life. Десятки живих зелених рослин, дерев’яні меблі з м’якими подушками, атмосфера спокою і безтурботності.

В теплу пору року приймає Літня тераса. Тут можна приємно провести час на свіжому повітрі за феліжанкою кави або освіжаючим коктейлем.

Наймолодших гостей зустрічає дитяча кімната з гірками, лабіринтом і розвагами. В теплу пору року на терасі обладнано дитячий майданчик.

Замовляйте за телефоном  +380(68)3683388
Чекаємо на Вас.


Більше фото