Весілля

Саме до цього свята батькі готуються з самого народження діточок а самі молодята мріють, щоб цей день пройшов ідеально.

Ми розуміємо наскільки це важливий день для усієї родини. Наш досвід проведення більше 150 весіль дозволяє врахувати усі деталі організаціі свята, полегшити молодятам та їх батькам процес підготовки. Ми дуже полюбляємо весілля, тому підготували ряд безкоштовних сервісів та подарункі для наречених, адже кожна закохана пара для нас унікальна та складає частинку нашої історії. Бенкетні менеджери Терміналу-А складуть ваш індивідуальний весільний планер, врахують усі побажання та зроблять усе, щоб цей день став справді ідеальним! Ознайомитись з календарем вільних дат для весілля та забронювати обраний вами день ви можете на нашому сайті

Звичайно, ми, як гостинні господарі, в якості подарунку, надамо молодятам наш весільний номер в готелі та зранку підготуємо для них романтичний сніданок.

Для Вашого весілля ми з радістю безкоштовно запропонуємо: столик для вітань, арку, стіну молодят, фотозону, мольберт, подіум для молодят, сцену для музикантів, конструкцію для монтажу банерів, якісний текстиль і чохли на крісла. У нас достатньо місця і для козацького столу, десертного столу, музичного гурту та танців.

Слідкуючи за світовими тенденціями та уподобаннями молодят ми розробили унікальний весільний Candy Bar!
Його святковий дизайн стане прикрасою вашого свята а особливі смаколики – родзинкою столу!
Кейк-попси, капкейки, кенді-попси, меренги та багато-багато інших унікальних десертів з неймовірним смаком та індивідуальним дизайном!