Святкували весілля в Терміналі А

Святкували весілля 30.08.2020 в Терміналі А і дуже задоволені проведенням свята. Чудова кухня , смачні і красиві десерти , ввічливі офіціанти. Адміністратори завжди допомагали перед святкуванням і безпосередньо в день весілля. Дуже дякуємо , за те , що зробили наше свято таким атмосферним