Святкували день народження донечки в Терміналі А і залишились дуже задоволеними! Організація на найвищому рівні! Втілив всі наші побажання, від розташування столів до оформлення кенді бару, дуже приємно коли тебе чують і максимально вгоджають! Усі запропоновані страви були вишуканими і надзвичайно смачними!