Дуже гарно та затишно. В номері охайно чисто прибрано та є все необхідне для відпочинку і проживання.
Обслуговування дуже якісне персонал завжди на місці і готові вам надати допомогу та інформацію про бронювання номерів у готелі та інше.
Мені дуже сподобалося.