Ми чудово провели час у

Ми чудово провели час у цьому готелі! Персонал дуже привітний і завжди готовий допомогти. Номер чистий, затишний і комфортний, постільна білизна свіжа, а вид із вікна просто неймовірний. Сніданок смачний і різноманітний. Обов’язково повернемося ще раз!